Czas założyć rodzinę, uciec spod skrzydeł rodziców lub zmienić miejsce zamieszkania na bardziej komfortowe? Nasz deweloper oferuje Państwu nowe mieszkania na sprzedaż w interesującej cenie. Oferowane mieszkania odnajdują się w dobrej lokalizacji zapewniając Państwu dostęp do niezbędnej infrastruktury, przy równoczesnym zachowaniu spokoju i prywatności.

Kupno nowego mieszkania u dewelopera pozwala na dowolne urządzenie środka według Twoich osobistych preferencji. Kupując nowe mieszkanie nie musisz walczyć z brzydkimi podłogami czy zrywaniem starej boazerii rodem z PRL-u, która króluje w apartamentach pochodzących z rynku wtórnego. Proponowane przez nas nowe mieszkania na sprzedaż dają Ci pełną swobodę decyzji – to Ty decydujesz jak urządzisz swoje mieszkanie. Deweloper zadba z kolei o wszelkie niezbędne pozwolenia oraz dopilnuje, aby Twoje mieszkanie powstało z najlepszej klasy materiałów budowlanych.

Warto podkreślić, że kupując u dewelopera unikasz płacenia podatku od czynności cywilnoprawnych, który muszą zapłacić nabywcy w przypadku zakupu mieszkania na rynku wtórnym. Dużą zaletą są również preferencyjne sposoby kredytowania oraz możliwość uzyskania dopłat.

Przy realizacji wpisu pomogła firma Temar – Wrocław nowe mieszkania na sprzedaż

Advertisements