Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszym miejscem na organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci były restauracje MCdonalds. Wraz z modą na zdrowe żywienie i aktywną rozrywkę, rodzice przestali zapraszać małych gości na hamburgery i zaczęli szukać innych sposobów na urządzanie urodzin.

Sporo osób decyduje się na wynajem sal zabaw, ale doliczając chociażby symboliczny catering, nie jest to tania opcja, w szczególności gdy chcemy zaprosić większą ilość dzieci. Aby umożliwić maluchom rozrywkę, nie zawsze trzeba jednak płacić za salę. Jeśli pogoda dopisuje, wystarczy kawałek własnej działki lub ogródka. Jeśli sami takim nie dysponujemy, może mamy przyjaciół, którzy na jeden dzień, za życzliwy uśmiech, udostępnią nam swój trawnik.

Świetną alternatywą figloraju jest wówczas wynajem dmuchanych zamków. Jest to względnie tanie wyjście, które z pewnością zrobi wrażenie na małych gościach i na jubilacie. Zamki dmuchane występują w kilku rozmiarach i kształtach, zatem można wybrać wersję dopasowaną do zasobności portfela i ilości dzieci. Do tego wystarczą kolorowe balony, własnoręcznie zrobione zdrowe przekąski i domowy tort, by zrobić tani kinderbal, z którego każde dziecko wyjdzie zmęczone i radosne.

Sprawdź ofertę firmy Galato – “dmuchańce dolnośląskie“.

Advertisements